Výrobní dílny pro Mateřské školky

Výrobní dílny probíhají v průběhu týdne pondělí – pátek, 8:00 – 16:00 po telefonické domluvě na čísle 737 737 272. Pro rezervaci si stačí vybrat číslo akce, termín a nahlásit počet dětí. Součástí dílen je také oblíbená možnost nákupu dárků v naší podnikové prodejně, dětem se tak doporučuje přinést kapesné. Časová náročnost pohybuje od 1 do 2 hodin. S dětmi můžete zhlédnout naučné video o výrobě svíček ve firmě Rodas.

Pro potěšení vaše a vašich dětí si můžete výĺet zkrášlit prohlídkou naší minizoo, kde jsou k vidění papoušci, hedváničky, ovečky velkí i malé, kozy a kůzlata a také mini gettingenská prásátka.

Zájemci z řad mateřských škol si mohou vybírat z následující nabídky akcí. Doporučujeme využít také možnosti kombinace více akcí nebo přidání konkrétních výrobků. Více tvoření, více radosti!

Akce číslo 1 – svíčky, plnění koupelové soli do sáčku, glycerinové mýdlo
Akce obsahuje: výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,, dále  plnění  koupelové soli do sáčku a vykrojení glycerinového mýdla.
Cena 80,-Kč

Akce číslo 2 – plnění a vrstvení  koupelelové soli do lahvičky, svíčka
Akce obsahuje: plnění a vrstvení sedmi druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 400g + výroba 2 kusů svíček 20×170 mm, zdobení polevou ,,STARWAX,,.
Cena 80,-Kč

Akce číslo 3 – NOVINKA – voskové pastelky, svíčka 
Akce obsahuje: ukázku a výrobu voskových pastelek, děti si odnesou 8 kusů voskových pastelek a výrobu
1 kusu svíčky 20×170 mm,zdobení polevou ,,STARWAX,,-
Cena 80,-Kč

Akce číslo 4 – NOVINKA – solno-mýdlová váza, svíčka 
Akce obsahuje: vykrojení různých forem glycerinového mýdla, plnění sáčku s koupelovou solí, 1 kusu svíčky 20×170 mm, zdobení polevou ,“STARWAX“. Všechny výrobky následné jsou následně ozdobně zabaleny do plastové vázy a zdobého celofánového sáčku s mašlí.
Cena 90,-Kč

Případné dotazy k jednotlivým akcím a jejich nejvhodnějším možnostem kombinování vám rádi zodpovíme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

Související aktuality po školky