Výrobní dílny pro základní a střední školy

Výrobní dílny probíhají v průběhu týdne pondělí – pátek, 8:00 – 16:00 po telefonické domluvě na čísle 737 737 272. Pro rezervaci si stačí vybrat číslo akce, termín a nahlásit počet dětí. Součástí dílen je také oblíbená možnost nákupu dárků v naší podnikové prodejně, dětem se tak doporučuje přinést kapesné. Časová náročnost pohybuje od 1 do 2 hodin. S dětmi můžete shlédnout naučné video o výrobě svíček ve firmě Rodas.

Pro potěšení vaše a vašich dětí si můžete výĺet zkrášlit prohlídkou naší minizoo, kde jsou k vidění papoušci, hedváničky, ovečky velkí i malé, kozy a kůzlata a také mini gettingenská prásátka.

Zájemci z řad základních a středních škol si mohou vybírat z následující nabídky akcí. Doporučujeme využít také možnosti kombinace více akcí nebo přidání konkrétních výrobků. Více tvoření více radosti!

NOVINKA:

Akce číslo 1 – nalévaní ořechových skořápek, svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: nalévání vosku do 4 půlek ořechových skořápek, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem (s sebou 4 půlky ořechových skořápek)
Cena 50,-Kč

Akce číslo 2 – nalévaní vosku do půlky citronu, svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: nalévání vosku do půlky vydlabaného citronu, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku  koupelovou solí s esenciálním olejem (s sebou půlku vydlabaného citronu).
Cena 50,-Kč

Akce číslo 3 – NOVINKA – vosková ozdoba (velikonoční, halloweenský, nebo vánoční motiv), svíčky a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: odlévání 1 kusu voskové ozdoby se zápichem na špejli, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem (vše dodáme).
Cena celkem 80,-Kč

Akce číslo 4 – nalévání vosku do vaječných skořápek, svíčka a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: nalévání parafinu do 2 půlek vaječných skořápek, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou,,STARWAX,, a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem (s sebou 2 půlky rozklepnutého vajíčka).
Cena 50,-Kč

Akce číslo 5 – odlévání plovoucích svíček, svíčky a koupelová sůl (7 druhů)
Akce obsahuje: odlévání 2 kusů plovoucích svíček, dále výrobu 2 kusů svíček 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, a plnění sáčku koupelovou solí s esenciálním olejem (vše dodáme).
Cena 65,-Kč

Akce číslo 6 – plnění a vrstvení koupelové soli do lahvičky, svíčka
Akce obsahuje: plnění a vrstvení 7 druhů koupelové soli do ozdobné průhledné lahvičky o obsahu 400g, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, (vše dodáme).
Cena 60,-Kč

Akce číslo 7 – NOVINKA – voskové pastelky ze včelího vosku – 8 kusů, svíčka 
Akce obsahuje: odlévání voskových pastelek, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, (vše dodáme).
Cena 75,-Kč

Akce číslo 8 – NOVINKA – solno-mýdlová váza, svíčka 
Akce obsahuje: vykrojení glycerinového mýdla ve tvaru kytičky, dále plnění sáčku koupelovou solí, naskládání do plastové vázy a následně do celofánového sáčku a uvázání mašlí, dále výrobu 1 kusu svíčky 20×170 mm se zdobením polevou ,,STARWAX,, (vše dodáme).
Cena 75,-Kč

Případné dotazy k jednotlivým akcím a jejich nejvhodnějším možnostem kombinování vám rádi zodpovíme. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat!

Související aktuality po školy