Svíčky

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVÍČKU

Svíčky si u nás barvíte v nejrůznějších druzích barevných politur, které svíčkám dodají vždy kouzelný a nenapodobitelný vzhled. Navíc díky polituře svíčka rovnoměrně odhořívá a nestéká! Dále je pro vás přichystáno zdobení hmotou Starwax s níž si ze svíčky vytvoříte opravdový originál. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky tvarů a velikostí polotovarů v naší dílně.

Všechny naše svíčky jsou z čistého parafínu, bez levných náhražek a s bavlněným knotem. Díky tomu svíčka odhořívá postupně a celá, žádné přebytečné „krátery“, které pak vyhodíte. Dále také neobsahují stearin, oleje ani plasty a vy tak nemusíte dýchat škodlivé splodiny, které se uvolňují během jejich hoření.

Mýdla

TO NEJLEPŠÍ PRO VAŠI POKOŽKU

Mýdlo ve tvaru srdce, hvězdy nebo prasátka? Je to jen na vás! Na výběr máme obrovské množství tvarů a velikostí vykrajovátek, s kterými si můžete vykrajovat z různobarevných plástů glycerinových mýdel. Všechny druhy obsahují potravinářská barviva a čistě přírodní silice bez umělých náhražek např. levandule, pomeranč, citrón a bergamot. Mýdla jsou také notifikována ministerstvem zdravotnictví ČR.

Koupelové soli

MOŘE VE VAŠÍ KOUPELNĚ

Mate rádi koupel s vůní eukalyptu, pomeranče, levandule či borovice? Nebo preferujete vlastní kombinaci vůní? Díky naší unikátní nabídce je možné vše. Dle vašich představ si můžete nakombinovat vlastní paletu vůní a barev koupelových solí v designové lahvičce, která zkrášlí vaši koupelnu. Používáme výhradně mořskou sůl z italského pobřeží, která má výborné odkyselovací a detoxikační vlastnosti. Naše soli navíc obsahují pouze čistě přírodní silice, díky čemuž si s sebou nesou i jedinečné léčivé účinky jednotlivých rostlin a bylin.

Voskové ozdoby

VELIKONOCE, HALLOWEEN ČI VÁNOCE? VŠE NAJDETE U NÁS

V průběhu celého roku nabízíme vždy sezónní motivy voskových ozdob, které si u nás můžete vlastnoručně odlévat z různobarevných politur. Velikonoční tabuli si tak můžete okouzlit ozdobami ve tvaru vajíček s  motivy zajíčků, kuřátek a jarního kvítí. Halloweenské ozdoby ve tvaru dýní se určitě budou vyjímat všude. Vánoční stromeček si pak můžete konečně ozdobit vlastními vánočními motivy a s dětmi si tak zkrášlit období svátků další tradicí.

Sypané svíčky

DESIGNOVÝ DOPLNĚK DO BYTU I DOMEČKU

Nejoriginálnější tvoření nabízíme v koutku se sypanými svíčkami. Zde si vytvoříte z unikátních práškových parafínů vlastní variaci sypaného obrazu v designových sklenicích. Různobarevný práškový parafín má skvělé vlastnosti hoření, a jakmile vám svíčka vyhoří, můžete si ji k nám přijít nasypat znovu. Takový originál vám bude každý závidět.

Voskové pastelky

VOSKOVÉ PASTELKY

S dětmi si u nás odlijete vlastní voskové pastelky ve tvaru zvířátek, autíček, mašinek či kytiček. Vyberou si tedy u nás jak kluci, tak holky. Samozřejmostí jsou také klasické trojhranné pastelky či trojúhelníkové voskovky. Obrovskou výhodou našich pastelek je fakt, že jsou vyráběny z tradičních materiálů. Obsahují pouze včelí vosk, potravinářské barvivo a olivový olej. Nejsou tudíž toxické a nemusí se obalovat papírky. Jsou tedy vhodné i pro ty nejmenší, kteří se teprve učí malovat a na voskovkách si také příležitostně rádi pochutnají.

Stojánky na svíčky

KAM SE SVÍČKOU? DO STOJÁNKU!

Některé svíčky samozřejmě potřebují mít svůj vlastní stojánek. S dětmi si tak můžete tvoření prodloužit ještě o malování různých motivů originálních stojánků.

Bar

BAR

V rámci svíčkárny můžete po celou dobu vaší návštěvy využít nabídky našeho baru. K posílení je pro vás připraveno espresso, cappuccino, latte macchiato, čaje a samozřejmě i široká paleta chlazených nápojů. K zakousnutí zde najdete také něco sladkého i slaného.

Další

A JEŠTĚ VÍCE

V nabídce naší dílen pro veřejnost je také široká paleta dalších produktů. Lze u nás odlévat plovoucí svíčky ve tvaru oříšků. Nemusí tak namáhavě hledat ořechové skořápky. Vytvoříte si vlastní čajovou svíčku, ve které můžete využít veškeré přebytečné kusy parafínu.

Výrobní Dílny Pro Veřejnost – OTEVÍRACÍ DOBA

Svíčkárna, mydlárna a kosmetika RODAS – Olomouc

Otevírací doba pro veřejnost:
Pátek: 14:00 – 18:00
Sobota a Neděle: 10:00 – 18:00
Rezervace je nutná pouze v případě skupin o deseti a více členech.

Ceník výrobních dílen:

Svíčky (dle velikostí)                  20,- – 120,-
Mýdla (dle velikosti)                  30,- – 45,-
Koupelová sůl (dle váhy)          30,- – 95,-
Sypané svíčky (dle velikosti)    55,- – 95,-
Voskovky                                     10,-/ks nebo 75,- sada 9 ks
Stojánky                                       75,-

Související aktuality po veřejnost